دانلود کاملترین و جدیدترین نسخه Weather&Clock Widget Ad Free هواشناسی همراه ساعت اندروید

دسته بندی:   نرم افزار » آب و هوا  | 671 بازدید  | 1 دانلود

Weather&Clock Widget Ad Free یکی از بهترین اپلیکیشن های پیش بینی وضعیت آب و هوا همراه با ساعت برای سیستم عامل اندروید می باشد.این اپلیکیشن هواشناسی یکی از بهترین و کامل ترین برنامه وضعیت آب و هوایی مناطق کشور می باشد.با نصب برنامه پیش بینی وضع هوا برای تمام نقاط جهان همراه با دمای سانتیگراد برای کاربران فراهم میشود همچنین وضعیت فعلی آب و هوا، رطوبت نسبی، فشار اتمسفر، فاصله دید، بارش در واحد های مختلف، شاخص اشعه ماوراء بنفش (شاخص UV)، نقطه شبنم، سرعت باد و جهت و….. را میتوانید مشاهده کنید.

یکی از ویژگی های دیگر برنامه امکان پیش بینی وضعیت آب و هوا تا ده روز و همچنین پیش بینی بصورت ساعتی می باشد. همچنین طلوع و غروب خورشید با توجه به منطقه زمان شهرستان خود در برنامه برای کاربر میسر است.قیمت این اپلیکیشن در مارکت گوگل 2.99 دلار می باشد که میتوانید نسخه خریداری شده برنامه را از سرور تک ای پی کا دانلود نمایید.

ویژگی های برنامه:

– پشتیبانی از نسخه آندروید 2.3 و بالاتر. – پشتیبانی از صفحه نمایش با وضوح متعدد. – جستجو برای همه شهرستانها در جهان توسط کشور و شهرستان و یا کد پستی. – قابلیت تنظیم منبع اینترنت خود فقط اتصال وای فای. – قابلیت غیر فعال کردن دسترسی به اینترنت از اپراتور در حالی که شما در رومینگ هستند. – قابلیت تنظیم درجه حرارت واحد مورد نظر خود، سانتیگراد یا فارنهایت. – فواصل به روز رسانی به صورت خودکار عبارتند از: 15، 30 دقیقه، 1، 3، 6، 9، 12 ساعت و به روز رسانی دستی. – تشخیص اتوماتیک مکان های شبکه و GPS. – تا 10 مکان مختلف به دنبال آب و هوا و پیش بینی است. – نقشه آب و هوا با توانایی اضافه کردن هر شهرستان به لیست شهرستان شما. – وضعیت آب و هوا، پیش بینی وضع هوا ساعتی و پیش بینی وضع هوا تا 10 روز. – درصد رطوبت نسبی – فشار اتمسفر در بسیاری از واحدهای مختلف – فاصله دید در واحدهای مختلف – بارش در واحدهای مختلف – شاخص اشعه ماوراء بنفش – نقطه شبنم (نقطه شبنم) – سرعت و جهت باد در واحدهای مختلف – پیش بینی 10 روز آینده و پیش بینی وضع هوا ساعتی. – طلوع و غروب خورشید. – درجه حرارت نمایش در نوار وضعیت (نوار اطلاع رسانی). – ویدجت صفحه اصلی، 5×3، 5×2، 5×1 4×3 ، 4×2، 4×1 و 2×1 – ابزارک نمایش زمان، تاریخ، و اطلاعات باتری – فونت برای ساعت و تاریخ – ابزارک برای نمایش رویدادهای تقویم همراه با پیش بینی وضع هوا. – فاز ماه برای فعلی و 5 روز بعدی – نور و تاریکی تم با مجموعه آیکون های مختلف. – قابلیت تنظیم پس زمینه سفارشی برای تم تیره. – تمام ویجتها کاملا قابل تنظیم می باشد. – نمودار برای پیش بینی وضع هوا ساعتی و پیش بینی وضع هوا در روز – به بسیاری از زبان های جهان ترجمه شده است.

تغییرات نسخه 3.9.2.0 : – ارتقای کارایی – رفع اشکالدیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.